Консультація гінеколога у Києві

Гінекологія в одній із найкращих клінік Києва – нам довіряють з 1995 року!

Медичний центр "ДВ плюс" проводить практику з 1995 року. Пропонує огляд, консультацію гінеколога, проведення аналізів прямо на місці у клініці. За необхідності проводиться курс амбулаторного лікування з використанням нових єфективних методик. Якщо Ви шукаете свого гінеколога, зателефонуйте нам, ми пропонуємо комплексний підхід: від простої консультації гінеколога до повноцінного лікування важких захворювань.

— Досвідчені лікарі гінекологи Києва

Консультація гінеколога у Києві

ДІАГНОСТИЧНІ МЕТОДИ У ГІНЕКОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ

Завдяки діагностиці та аналізам, які гінекологічний центр "ДВ плюс" пропонує пройти відразу ж у нас на місці без черг, можна виявити такі інфекції сечостатевої системи у жінок, як:

  • Трихомоноз.
  • Хламідіоз.
  • Уреаплазмоз.


Простий огляд, мазок та УЗД діагностика дозволять виявити на ранній стадії різноманітну патологію, у тому числі онкологічні захворювання. 

— Не можна нехтувати можливістю ще раз прийти на прийом до гінеколога!

Гінеколог Київ

Коли необхідно звертатися до гінеколога у Києві

Своєчасна консультація досвідченого лікаря допоможе вчасно діагностувати небезпечні захворювання чи порушення у роботі організму. Якщо у вас проявився хоча б один із нижчеописаних симптомів, рекомендується терміново записатися до професіонала:

При будь-яких хвилюючих симптомах: зміні циклу, виділеннях, свербежі, неприємному запаху, болях у попереку, промежині, нижній частині живота, змінах з боку молочної залози, хворобливості, неприємних відчуттях під час статевого акту слід негайно прийти на прийом до гінеколога.

Гінекологія – розділ медицини, що стоїть на варті жіночого здоров'я. Уважне ставлення до своєї жіночності має щеплюватися дівчаткам з наймолодшого віку. Іноді незначні нездужання в дитинстві або підлітковому віці виливаються в грізні проблеми дорослих жінок, які отруюють життя.

Профілактичні огляди кожні півроку, планування вагітності, діагностика та лікування безпліддя, корекція клімактеричного синдрому, гінекологічна ендокринологія. Лікарі медцентру "ДВ" мають багаторічний досвід ефективного лікування ерозій шийки матки, ендометріозу, дисплазії, полікістозу та інших хвороб жіночої урогенітальної сфери.

— Гінекологія в одній із найкращих клінік Києва

Гінеколог Київ

Наскільки часто потрібно відвідувати гінеколога?

Якщо нічого не турбує, візити до гінеколога з початку пубертату (появою менархе – перших менструацій) слід завдавати щорічно – як мінімум 1-2 рази на рік.

Сьогодні у прекрасних дам є вибір: можна отримати кваліфіковану допомогу гінеколога, бездоганну якість діагностики у комфортних сучасних умовах приватної гінекологічної клініки, без черг та грубих оглядів.

Гранична ввічливість, делікатність в оцінці жіночого здоров'я, високий рівень професіоналізму та компетентна допомога у гінекологічному центрі "ДВ плюс" дозволять Вам почуватися Жінкою завжди!

 

— Прийом у нашій клініці веде гінеколог із 25-річним стажем роботи.

Гінеколог Сіхарулідзе Мзіа Гівіївна

Працює по ряду напрямків: кольпоскопія, коагуляція, радіохвильова диструкція, УЗД усіх органів, ендометріозу, ЗПСШ (ІПСШ), клімактеричних розладів, ерозій та дисплазій, кіста, порушень в ендокринній системі. Член асоціації кінезіотейпування. Постійно підвищує свою кваліфікацію. Спеціалізація за освітою – лікар-гінеколог.

В наявності обладнання для проведення комплексної діагностики: у нас є всі умови для повноцінної консультації гінеколога та ведення пацієнтів (у тому числі палати стаціонару, а через дорогу – чудовий парк для прогулянок).

— стаж роботи з 1995 року.

Консультація гінеколога у Києві

Подопрелова Олена Костянтинівна

Займається розробкою індивідуальних схем лікування з антивікової медицини, естетичної ендокринології, трихології.

— Гінеколог, Дієтолог, Ендокринолог.

гінеколог київ

Акція

"Жіноче здоров'я"

1920 грн

CHECK UP

УЗД вагінальне, молочних залоз
Кольпоскопія
РАР - test на основі рідинної цитології
Мазок гінекологічний

Контакти

#04053 г. Киев. ул. Володимира Винниченко 14
найзручніше їхати: від станції метро “Майдан Незалежності”, “Лук'янівська” тролейбусом № 16, 18 до зупинки “Некрасівська”

Не відкладайте Ваше здоров'я на потім!

 

ЧАС РОБОТИ

пн-пт 08:00 до 19:00,

сб - 09:00 до 16:00,

нд - вих.

Переваги нашої клініки

Переваги нашої клініки

Прийом у професійного гінеколога - одного з найкращих у Києві коштує лише 500 грн.

ПЕРЕДОВЕ ОБЛАДНАННЯ

 Якісна та дорога апаратура дає гарантію високоточних досліджень. Висока деталізація знімків, показань ультразвукового та функціонального огляду надає широкі можливості для діагностики, визначення причин та лікування патологій.

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

 Усі проведені аналізи та процедури, а також їх результати тримаються у секреті. Без бажання пацієнта розголошуватись така конфіденційна інформація не може. Жоден із співробітників медичного центру не поширюватиметься про перебіг лікувального процесу та його результати.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожному пацієнтові гарантовано індивідуальний комплексний підхід. Завдяки наявності різноманітної апаратури та широкого штату профільних лікарів у лікувально-діагностичному центрі проводиться найбільш повне та детальне обстеження організму.